X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
Şirketimizdeki KALİTEYİYakından Tanıyın!
Müşteri Paneli

Datahost'u Yakından Tanıyın!

Datahost, kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, üstün performans sunucu donanımlarıyla 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

İşletmelerin ticari hayatında önem arz eden kesintisiz ve kurumsal hizmeti, günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla sunarak işletmelerin dijital yolculuğunda en güvenli şekilde barındırma vizyonu ile Datahost 2019 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürecek, en iyi hizmeti sunmayı gaye edinmiş Datahost, çalıştığı alanlarda küresel bir lider olma hedefiyle günden güne kendini geliştirmektedir.

DataHost'un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve profesyonelliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yalnızca Türkiye değil başta Hollanda ve Almanya olmak üzere yurt dışında işbirlikleri ve müşterileri bulunmaktadır.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Datahost, sektöre öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır.

Yetkili Kişi: Mert TÜRKOĞLU
Ünvan: Datahost İnternet ve Bilişim Teknolojileri
Vergi Dairesi: Dikimevi
Vergi Numarası: 1230401305

Hizmet Verdiğimiz Veri Merkezi Lokasyonları
Bursa DGN Teknoloji

DGN TEKNOLOJİ

Network : 4N+1 Firewall : PATH.NET 12 Tbits Kapasite : %60 Dolu Güncel Uptime Durumu İçin Tıklayın

(Şifre = Datahost)
Türkiye'nin En Kaliteli
Hizmetini Sunuyoruz

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top